חיפוש

4 סימנים לבגידה

לכל בגידה ישנם סימנים מקדימים. לעיתים הסימנים הללו ממש מובהקים באופן שקשה להתעלם מהם, ולעיתים הם חבויים ומוסתרים באמצעות מיומנות של הצד הבוגד. כמו כן, אירוע של בגידה הוא חוויה קשה למדי עבור הצד הנבגד, כך שלעיתים הנבגדים מתקשים להבחין במציאות המתעצבת לנגד אליהם.

לפעמים דווקא גורם חיצוני הוא זה שיחשוף בפני הצד הבוגד את המצב העגום. אז מה הם הסימנים שמתקיימת בגידה במערכת היחסים שלכם?

 

תחילת הדרך אל האמת

לפני שנעמיק בסימנים לבגידה, חשוב להבין כיצד מתחילים. כאמור, גילוי של בגידה עלול להיות אירוע קורע לב, הידיעה שהאדם הקרוב אלייך ביותר מעל באמון שלך באופן כה מעליב ומשפיל היא קשה מנשוא. לכן חשוב לא להישאר לבד עם התחושות הללו, בין אם אתם בשלב בו אתם רק חושדים ובין אם הבגידה כבר התגלתה על ידכם, חשוב לשתף ולא להישאר עם זה לבד.

באשר לגילוי עצמו, הוא יכול להתבצע על ידכם בלבד או בעזרת גורמי מקצוע, לרבות חוקרים פרטיים אשר יעלו משמעותית את הסיכוי לגילוי וישאירו בידכם את אפשרויות הפעולה העומדות בפניכם.

 

4 סימנים לבגידה במסגרת מערכת היחסים

ההתקדמות הטכנולוגית המהירה ובמסגרתה המהפכה הדיגיטלית, הביאו מצד אחד פלטפורמה נוספת דרכה אפשר לבגוד, אך מצד שני גם מרחב שלם דרכו אפשר למצוא סימנים ורמזים לבגידה. אם בעבר היעדרות לא ברורה מהבית הייתה הסימן העיקרי, בימינו הסימנים המובהקים נוגעים דווקא לדפוסי שימוש בפלאפון. לכן, פרסנו עבורכם רשימה של 4 סימנים עדכניים לבגידה:

 

   1. תחושת בטן

תחושת הבטן והאינטואיציה שלכם זה סימן שאסור להמעיט בחשיבות שלו. אמנם תחושת בטן לא מבטיחה שהתחושה אכן נכונה, אך ההיכרות שלכם עם בני זוגכם היא כלי חשוב ולכן במידה ואתם חושדים ולא יודעים להסביר בדיוק למה, כדאי העמיק בתחושות ולנסות להבין את מקורן – סיכוי לא רע שאתם צודקים.

 

   2. דפוסי שימוש חריגים בפלאפון

שינוי בולט בדפוס השימוש בפלאפון הוא בהחלט סימן שיש להתייחס אליו בכובד ראש. במידה וזיהיתם כי בן או בת הזוג שלכם מרבים לבדוק את המכשיר הסלולארי באופן שונה מהתדירות בה הם נהגו לעשות זאת בעבר, ייתכן שקיימת בגידה פעילה.

 

   3. ריחוק פיזי וריגשי

אם אתם חשים כי בן או בת הזוג שלכם מרוחקים ממכם הן בפן הפיזי והן בפן הריגשי, ייתכן והם בוגדים. הריחוק עלול לנבוע מכך שאולי הצד הבוגד נמצא פיזית איתכם, אך מחשבותיו ורגשותיו נמצאים בכלל עם הפרטנר לבגידה.

 

   4. הפלאפון שלהם תמיד בהישג ידם

במידה ואתם לא זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה שמושא אהבתכם השאיר את הפלאפון ללא השגחתו הצמודה, יש לכם סיבה טובה לדאגה. אדם שבוגד באופן פעיל כנראה מתקשר עם הפרטנר לבגידה באמצעות הפלאפון, ולכן לא ירצה להשאיר את המכשיר לא השגחה ולהסתכן בגילוי הבגידה.

חוקרים פרטיים

אולי תאהבו גם את