חיפוש

שימוש בדלק להדלקת גריל פחם – האם יש צורך?

פעולת צלייה באמצעות פחם היא שיטה ותיקה ומוכרת לכל חובב בשר ומנגל.

לא הרבה מהמשתמשים יודעים כי הפחם עצמו מופק מעומק האדמה שם הוא נוצר בתנאי קיצון, כאשר בעבר הוא שימש בעיקר כמקור של אנרגיה לתנועת רכבות ומכונות שונות.

לצד שימוש, זה והיות והפחמים יכולים לספק בערה לזמן רב ביחס לחומר אותם הם מכילים, נוהגים כיום אנשים להשתמש בהם על מנת לצלות סוגי מזון שונים באמצעות עשיית מנגל.

 

גריל פחמים מהדור החדש

גריל הפחמים הישן והמוכר דומה למעין קופסת מתכת מלבנית כאשר לתוכה שופכים את הפחמים.

גריל זה נמכר בכל חנות מזון וקיוסקים והוא נפוץ בייחוד לקראת יום העצמאות כאשר הוא מתאים לשימושים בודדים בלבד. בשנים האחרונות ניתן לראות התרחבות של גריל הפחמים עם הופעתם של גרילים מתוחכמים יותר ועם פונקציות חדשות.

 

מה היתרונות של גריל הפחמים החדש

גריל הפחמים החדש מכיל מספר פונקציות ההופכות את הצלייה לפשוטה ונוחה בהרבה:

נפנוף

  • בשימוש עם גריל הפחמים הישן לפחות אדם אחד אם לא יותר נדרשים לעמוד ליד הגריל ולנפנף מעליו, זאת במטרה שהחום יתפזר במידה שווה בין הגחלים. בגריל הפחם החדש ישנן מערכות אוורור המזרימות אוויר אל הגחלים באופן טבעי ולכן אין צורך להדליק אותו כל הזמן.

 

מערכת עזר

העבודה עם גריל הפחמים הישן יוצרת סביבה הרבה בלגן ולכלוך, הגריל החדש מאובזר במערכת איסוף אפר, שומנים ועם מד חום מובנה בתוך המכסה. פונקציות אלו מאפשרות לנו להימנע מהתעסקות מיותרת ומלכלכת בעבודה עם הגריל.

 

בטיחות

הגריל החדש מעוצב בצורה בטוחה יותר לשימוש, עם רגליים יציבות, ידיות מבודדות, עיצוב מעוגל ועוד.

 

איך לבחור גריל פחמים?

ישנם מספר כללי אצבע מרכזיים שיעזרו לכם לבחור את הגריל הטוב ביותר בעבורכם:

  • דפוסי שימוש- יש לאבחן מהי תדירות השימוש שלכם, כמה אנשים בדרך כלל אתם מזמינים, האם יש לכם גינה או חצר, או בכלל מרפסת קטנה. כל אלה ישפיעו על גודל ואיכות הגריל אותו תבחרו ודיוק של פרמטרים אלו יחסוך לכם הוצאות מיותרות בהמשך.
  • חוות דעת- בדקו והשוו ממקורות שונים, בקשו המלצות וקנו רק דגם בו אתם בטוחים שיספק לכם את הצרכים שלכם.
  • חברה מובילה ואמינה – רכישת גריל פחמים מחברה מוכרת ואמינה כמו וובר ישראל מהווה מעין תעודת ביטוח לכך שהמוצר אותו אתם רוכשים הוא מהטובים שיש לשוק להציע.

    בנוסף, חברות גדולות לרוב שמות דגש רב בכל הנוגע לשירות הלקוחות שלהן ומהוות כתובת לכל בעיה המתעוררת לאחר הרכישה. במרבית המקרים, חברות גדולות יתנו אחריות מורחבת על המוצרים אותן הן מוכרות דבר אשר יאפשר לכם להיות רגועים בזמן הרכישה וימנע מכם הוצאות מיותרות בטווח הארוך.

 

גריל פחמים לדוגמה

אולי תאהבו גם את