חיפוש

רשימת ההוצאות שאתם יכולים לחסוך

מרגישים שכל חודש אתם מוציאים מאות שקלים מיותרים? ובכן, אתם ממש לא טועים. להלן הרשימה של ההוצאות בהן ניתן לחסוך לא מעט כסף, ובכך להיכנס להתנהלות כלכלית נכונה ונבונה.

הוצאות – כיצד נחסוך?

הוצאות של משק בית ישראלי יכולות להגיע במקרים רבים לעשרות אלפי שקלים, גם בעבור שירותים בסיסים למדי. למעשה, ישנה רשימה עצומה של שירותים בהם ניתן ורצוי לחסוך בהם באופן פשוט וקל. בעידן הנוכחי, בו הצרכן הישראלי רוצה להיות צרכן נבון, חשוב לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות אשר מציעות לנו שירות כמו אינטרנט, טלפון, מחשוב כמו גם ביגוד ואוכל, כל זאת באמצעות אתרים אשר מתמחים בהשוואות מחירים. באמצעות השוואת מחירים ניתן להוזיל באופן משמעותי את ההוצאות, כאשר נדרש מכם גם לשכלל את יכולות המשא ומתן אל מול החברות, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר. ברשימת ההוצאות שבהן ניתן לחסוך לא ניתן להתעלם גם מאלמנט הביטוח, אשר מהווה הוצאה משמעותית בעבור כל משק בית בישראל.

חישוב כספים

ביטוח – כיצד נוזיל את העלויות?

ביטוח מהווה נדבך משמעותי ביותר בעבור כל ישראלי, וזאת משום שאנו מחויבים לבטח את עצמנו כמו גם את בני המשפחה לכל צרה שלא תבוא. יחד עם זאת, רבים מהישראלים אינם מודעים לעובדה כי הם מחזיקים בכפל ביטוחי – כלומר, אותה פוליסת ביטוח אשר בגינה אתם משלמים לא מעט כסף, למספר חברות ביטוח שונות. הסיבות לכפל ביטוחי רבות, אולם בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד המפקח על הביטוח כמו גם ארגונים נוספים מנסים לעשות סדר ולגרום לישראלים להבין כי העלויות של הביטוח מהוות נטל כלכלי לא מבוטל, ולכן יש לבטל את הכפל הביטוחי בהקדם האפשרי. כיצד אם כן תוכלו לעשות זאת ואפילו מבלי לצאת מהבית? הכירו את מיזם הר הביטוח.

מיזם הר הביטוח – ביטול כפל ביטוחי והורדה של דמי הניהול

מיזם הר הביטוח הוא מיזם חדשני ואינטרנטי אשר נועד לאפשר לציבור הישראלי לקבל דו"ח מקיף אודות המוצרים הביטוחים, ולהוזיל אותם. צוות המומחים של המיזם אשר מורכב מאנשי מקצוע אשר בקיאים בתחום הביטוח יבצעו בעבורכם בדיקה בחברות הביטוח השונות, כמו גם יאתרו כפל ביטוחי וכן יאפשרו  לכם לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בעבור ביטוח אשר מותאם לכם ולבני המשפחה. מדובר בשירות אשר מהווה את חוד החנית בענף הביטוח, והוא זוכה לתגובות נלהבות של ישראלים רבים אשר בזכות המיזם הצליחו לחסוך מאות ולעיתים אלפי שקלים.

אולי תאהבו גם את

מיסוי אמריקאי עם America Tax
מי חייב להגיש דוח FBAR?

כחלק מהחיים שלנו אנחנו נאלצים למלא טפסים ולהגיש דוחות שונים. חלק ניכר מהטפסים והדוחות הללו קשורים לרשויות שונות במדינה. כשאנחנו רוצים לבצע פעולות מסוימות, לפעמים

קראו עוד »