חיפוש

דרכון בולגרי – כיצד מוציאים?

רוצים להוציא דרכון בולגרי וכתוצאה מכך גם אזרחות אירופאית? באמצעות צוות המומחים של איזי נשיונליטי זה אפשרי, ואנחנו כאן עם כל הפרטים.

דרכון בולגרי – שפע רחב של אפשרויות

דרכון בולגרי מאפשר לישראלים אשר מחזיקים בו לנוע בחופשיות בכל מדינות האיחוד האירופי, כמו גם לגור בכל מדינה באירופה בתנאים נוחים וביוקר מחייה נמוך באופן משמעותי מאשר ישראל. בנוסף, דרכון בולגרי מאפשר ללמוד בכל אחד ממוסדות הלימוד להשכלה גבוהה ביבשת אירופה, כאשר בלא מעט מן המקרים ניתן לקבל סבסוד חלקי או מלא של שכר הלימוד, אשר עומד על אלפי יורו מדי שנה. יתרה מכך, דרכון בולגרי מאפשר להיכנס גם לארה"ב כמו גם לאוסטרליה ללא צורך בהוצאה של ויזה, ועל כן מדובר בדרכון מבוקש ביותר אשר רבבות של ישראלים מבקשים להוציא. למעשה, מדובר בדרכון פופולרי מאוד והוא נחשב לשני בדרגת הביקוש שלו, וזאת משום שפורטוגל נחשבת כיום למדינה שבה התהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלית וכתוצאה מכך אירופית, הוא הקל ביותר – אך יחד עם זאת גם הארוך ביותר.

ציוד מעברים

הוצאה של דרכון בולגרי – כיצד?

ע"פ המומחים של חברת איזי נשיונליטי אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום של הוצאת אזרחות זרה, מדובר בתהליך אשר דורש בדיקת זכאות של יהודי אשר יכול להוכיח כי אחד מהוריו נולד בבולגריה, או עזב את המדינה בתקופה של העלייה הגדולה מבולגריה. למעשה, ע"פ ההערכות מדובר ב 300 אלף איש אשר נחשבים כצאצאים ועל כן הם יכולים להוציא אזרחות בולגרית, גם אם האדם אשר התגורר ונולד בבולגריה אינו בין החיים. בנוסף, במידה ואתם נשואים לאזרח/ית בולגריה, תוכלו לקבל דרכון, בתנאי כי אתם חיים במדינה כשלוש שנים ברציפות.  לאחר שאכן הוכחה הזיקה, יש לבצע איסוף של מסמכים אשר כוללים תעודת יושר ממשטרת ישראל, צילום של תעודת זהות כמו גם תעודת הלידה של ההורים או תעודת נישואין לאזרח המדינה, בנוסף לעץ משפחתי אשר מאשש כי אכן יש זיקה. כלל המסמכים הללו צריכים להיות מתורגמים לשפה הפולנית כמו גם חתומים ע"י עו"ד נוטריון. לאחר הגשת כלל המסמכים, יש להגיע לראיון אישי אל מול הרשויות ולאחר זמן קצר יחסית ניתן לקבל את האזרחות, כמו גם דרכון בולגרי.

מעוניינים להוציא דרכון בולגרי? באמצעות חברת איזי נשיונליטי זה אפשרי

חברת איזי נשיונליטי נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום של הוצאת אזרחות אירופאית, וליוותה במהלך השנים מאות ישראלים אשר קיבלו בזכותה דרכון בולגרי. צוות המומחים של החברה יעניק לכם ליווי אישי לכל אורך התהליך אשר כולל צוות מיומן אשר ישקף בצורה הטובה ביותר את התהליך, עד לסיומו תוך פרק זמן קצר. על כן, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר דרך המספר 03-7448834 לקבלת מידע ובדיקת זכאותכם.

אולי תאהבו גם את