חיפוש

איפה לבחור ריהוט לבית יהודי?

אחד המאפיינים המרכזיים של בית יהודי מסורתי, הוא הריהוט של הבית היהודי. את הבית היהודי המסורתי, מאפיינים פרטי ריהוט שלא קיימים בבתים אחרים, וכאשר זוג מתחתן ומקים את ביתו, רכישת אותם פריטים מהווה את אחד ממוקדי העניין המשמעותיים והחשובים של בני הזוג בתהליך ריהוט וארגון הבית החדש. אך, זוגות רבים שבאים לרכוש ריהוט לבית יהודי, לא מוצאים את ידיהם ואת רגליהם בשלל החנויות והמקומות השונים שמוכרים ריהוט כזה. בדיוק לשם כך, במאמר זה נכוון אתכם איפה לרכוש ולבחור את הריהוט המתאים לבית היהודי שלכם.

 

פריטי הריהוט המרכזיים בבית היהודי

ישנם כמה פריטי ריהוט מרכזיים בבית היהודי, וקודם להכוונה שלנו איפה לרכוש אותם, נפרט מעט אודותיהם ואודות העניינים החשובים שיש לשקול ברכישה של אותם רהיטים.

 

מיטה יהודית

המיטה היהודית, היא מיטה זוגית, אותה ניתן להפריד לשתי מיטות שונות או לקרב אותה ולהפוך אותה למעין מיטה אחת. הצורך במיטה כזו, נובע מהצורך לשמור ימי הרחקה בין בני זוג דתיים או מסורתיים, שמעוניינים בשמירה על טהרת המשפחה בימים שבהם יש לאישה את המחזור החודשי שלה. כשרוכשים מיטה כזו, חשוב מאוד שהמיטה תתאים למידות החדר, שהמיטה תהיה עשויה מחומרים איכותיים, וששדרת המיטה והמזרון יהיו עמידים מאד, עקב ההזזות הרבות שאותה מיטה תהיה צפויה לעבור מדי חודש.

מיטה יהודית

ארון ספרי קודש

פריט ריהוט מרכזי נוסף בבית היהודי, הוא ארון  ספרי הקודש. ארון זה, הוא ארון אותו ממקמים בדרך כלל במקום בולט במרכז הסלון, ובו בני הבית שמים את כל ספרי הקודש שלהם בצורה מסודרת ומעוצבת. ארון כזה, מלבד היותו מקום בו מאחסנים את ספרי הקודש בצורה נגישה, צריך להשתלב בעיצוב הכללי של הבית בצורה טובה, ואף חשוב לרכוש אותו מחנות רהיטים אמינה ובעלת וותק בתחום.

 

מאיפה לרכוש את הריהוט לבית היהודי

ישנם כמה פרמטרים עליה מומלץ להקפיד כאשר מחפשים מקום טוב לרכישת ריהוט לבית היהודי.

 

מקום עם וותק

חשוב מאוד לרכוש את הרהיטים מחנות שיש לה וותק רב וניסיון עם סוג ריהוט זה, ושיש לאותה חנות מספר רב של לקוחות מרוצים, שיוכלו להמליץ לכם על רהיטים מסוימים שנמכרים בחנות ושיוכלו להעיד על אמינות ומקצועיות צוות החנות.

מיטה בחנות הרהיטים

חנות נגישה

חשוב מאוד לבחור בחנות רהיטים כחול לבן שיהיה לכם קל להגיע אליה- שתהיה ממוקמת בארץ. כך, תוכלו להגיע אל החנות כאשר ישנן בעיות עם הריהוט שרכשתם, ואף תוכלו לקבל הנחיות נוספות או לרכוש פריטי ריהוט תואמים ללא מאמץ רב בעת הצורך.

 

חנות מומלצת

אחת החנויות המובילות בתחום, היא "אוליווד רהיטים". כנסו לאתר החברה, ובחרו את הרהיט לבית היהודי בו אתם מעוניינים, ותהנו משירות ואיכות ללא פשרות.

 

לסיכום

כעת, הגיע הזמן להזמין את הריהוט.

זוג קונה מיטה בחנות הרהיטים

אולי תאהבו גם את